Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Повідомлення

Неможливо занйти новину по її номеру (ID): 1302009937

 

Untitled Document

Новини регіонального комітету з економічних реформ.

25.01.2014
Наближення адміністративних послуг до населення: робота триває

24 січня 2014 року начальником реєстраційної служби Головного управління юстиції в області Оксаною Мустафіною здійснено робочі візити в реєстраційні служби Дунаєвецького районного та Кам'янець-Подільського міськрайонного управлінь юстиції, під час яких проведено зустрічі з працівниками зазначених служб. Мустафіна О.В. звернула увагу на умови роботи державних реєстраторів відділу державної реєстрації прав на нерухоме майно та державних реєстраторів юридичних та фізичних осіб-підприємців, стан ведення архіву реєстраційних справ та виконання контрольних доручень Державної реєстраційної служби України.
Разом із тим, начальник реєстраційної служби особливу увагу працівників звернула на виконання пункту 83.5.2. Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентно спроможна економіка, ефективна держава”. В рамках даного питання було обговорено актуальні питання оформлення права власності на земельну ділянку, права оренди на земельні ділянки та перспективи розвитку  чинного законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Також було наголошено на новому порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, яким передбачено державну реєстрацію права власності на земельні ділянки, реєстрація якого проведена до 01 січня 2013 року, відповідно до законодавства, що діяло на момент його виникнення, у зв’язку із втратою, пошкодженням чи зіпсуванням державних актів.
Крім того, Мустафіною О.В. були відвідані відділення поштового зв’язку в зазначених районах. Працівникам пошти було наголошено на необхідності інформування населення щодо можливості отримання адміністративних послуг через відділення поштового зв’язку та роз’яснено механізм та порядок прийому документів у громадян.


Катерина Манжуловська, провідний спеціаліст  відділу
державної реєстрації речових прав на нерухоме майно
Реєстраційної служби Головного управління юстиції в області

 

 

 


 

Використання матерiалiв сайту Хмельницької облаcної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання)
на сайт Хмельницької облаcної державної адміністрації

Привітання

Copyright © ARTinSTYLE 2006, ПП Кучер                                                     ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Rated by Atop