Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

20.02.2017 — 14:28
Олександр Корнійчук: Пошук альтернативних джерел енергії – пріоритетний напрямок нашої роботи

На даний час підстав для здійснення віялових відключень електроенергії в області немає. Про це під час робочої наради в голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука повідомив т.в.о. першого заступника голови Олег Гуменний.

Новини

28.02.2017 — 13:52
У Хмельницькому проходили бої по правилах, а ММА – спорт для сильних тілом і духом!

25 лютого в спортивному залі ДЮСШ №1 «Буревісник», що в м. Хмельницькому, за сприяння управління молоді та спорту облдержадміністрації, відбувся чемпіонат області із змішаних єдиноборств ММА серед юнаків та дорослих. В змаганнях взяли участь 33 спортсмени, що представляли 5 спортивних клубів нашого регіону, а саме: м. Кам’янець-Подільський ГО КЗЄ «Гуни», ХОФ Карате джицу, ФСТ «Форс», СК «Панда» та ХСК «Панда».

27.02.2017 — 17:47
Стан довкілля Хмельницької області за результатами моніторингових спостережень у січні 2017 року

Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому.

27.02.2017 — 15:22
Обережно – тонка крига!

В зв’язку з підвищенням температури повітря управління з питань цивільного захисту населення звертається до мешканців області щодо небезпечності виходу на льодові покриття водойм та виконання основних правил поведінки на льоду.

27.02.2017 — 10:33
Педіатри краю звітували про результати роботи у 2016 році

24 лютого в актовій залі поліклінічного відділення Хмельницької міської дитячої лікарні обговорили стан здоров’я дітей та підлітків області та шляхи його покращення. Нарада відбулася під головуванням заступника директора Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Тетяни Косовської та за участі завкафедри педіатрії ФПДО ВНМУ ім. М. Пирогова, професора Лариси Пипи. До участі у підсумковій нараді за рік запросили педіатрів та сімейних лікарів лікувально-профілактичних закладів краю.

27.02.2017 — 10:22
Відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

24 лютого під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У засіданні взяли участь представники окремих структурних підрозділів облдержадміністрацій та територіальних представництв центральних органів влади, а також в селекторному режимі голови районних державних адміністрацій і міські голови (міст обласного значення).