Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

14.11.2018 — 16:36
Антирейдерський штаб розглянув чергові звернення від землевласників

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулося засідання «Антирейдерського штабу» – обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Новини

15.11.2018 — 17:33
В Україні стартували інформаційні кампанії на тему європейської та євроатлантичної інтеграції

Інформаційні кампанії на тему європейської та євроатлантичної інтеграції України, мета яких – роз’яснення українцям переваг стратегічного курсу країни на членство в ЄС і НАТО, стартували в Україні. Про це поінформувала на засіданні Координаційної ради з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки Голова ради, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. 

15.11.2018 — 16:35
Проведено командно-штабні навчання з органами управління у сфері цивільного захисту Кам’янець-Подільської міської ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області

Згідно з Планом основних заходів з підготовки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2018 рік, 14-15 листопада під керівництвом заступника начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрія Кореви та за участю Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Сімашкевича проведено командно-штабне навчання з Кам’янець-Подільською міською ланкою територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту.

15.11.2018 — 14:25
Залучення ґендерного потенціалу до регіонального розвитку дасть потужний поштовх розвитку країни, — Зубко

Активне залучення жінок до життя громад і прийняття рішень, впровадження ґендерно-бюджетного орієнтування при напрацюванні регіональних стратегій розвитку, реалізація найкращих регіональних практик, створення ґендерної платформи – серед основних напрямків успішної реалізації реформи децентралізації.

Про це під час конференції «Презентація напрацювань Мінрегіону у сфері ґендерної політики» заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

15.11.2018 — 11:49
Інформаційний вісник Уряду: Пільга чи субсидія? Сім’я має право вибору, чим користуватися в опалювальний період

Держава надала право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією. Про це детальніше – у сьогоднішньому “Інформаційному віснику Уряду”.

15.11.2018 — 10:13
З початку року за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості працевлаштовано майже 21 тис. подолян

У січні-жовтні послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 29,3 тис. безробітних громадян.

«З початку року більше 6 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. Завдяки активній співпраці 66% вакансій було укомплектовано», – зазначив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

15.11.2018 — 08:55
Увага! Відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО»

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2018 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 15-16 листопада 2018 року.

15.11.2018 — 08:38
Впровадження smart-спеціалізації підвищить конкурентоспроможність регіонів, — Зубко

Стратегічне планування регіонального розвитку відтепер обов’язково міститиме елементи SMART-спеціалізації. За ним – майбутнє розвитку регіонів! Про це на засіданні Уряду наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.

«Smart-спеціалізація — це можливість обернути синергію науки, бізнесу та місцевого самоврядування на абсолютно нові інвестиційні перспективи регіонів та вивести громади на новий рівень розвитку.